Piegādes Latvijas un Baltijas valstu teritorijā 

Omniva LV

Piegāde Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Omniva kurjerdienests. Piegādi ir iespējams veikt gan uz saņēmēja adresi gan uz Omniva pakomātu. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 40 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu.

DPD LV

Piegāde Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu.

Omniva EE/LT 

Piegāde Baltijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Omniva kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 40 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu gan importa sūtījumiem, gan eksporta.

Classic Baltic

Piegāde Baltijas teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Eksporta sūtījumiem nepieciešams izprintēt marķējumu. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu.

Piegādes ES teritorijā, Pasaule un NVS

DPD EU

Sūtījumu imports un eksports Eiropas Savienības teritorijā uz vairāk nekā 20 valstīm 2-10 darba dienu laikā. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Eksporta sūtījumiem nepieciešams izprintēt marķējumu. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu. Sūtījumi uz Eiropas Savienības muitas teritorijām netiek piegādāti.

UPS Express saver

Sūtījumu eksports ar aviopārvadājumu Eiropas Savienības teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Lūdzam ņemt vērā ka uz attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 4 darba dienām. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Paņemšanas tiek veiktas ar vietējo kurjerdienustu. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām

TNT Economy

Sūtījumu eksports un imports pa sauszemi Eiropas Savienības teritorijā 3-5 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām.

                           Top Express СНГ

Sūtījumu piegādes uz/no Krieviju, Baltkrieviju, Krieviju, Ukrainu, Kazahstānu, Armēniju uz Kirgistānu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt sūtījumus līdz 30 kg. Šim pakalpojumam norādītā piegādes cena ir sūtījumiem ar vērtību līdz 200 eiro, ja vērtībā ir lielāka, cena pieejama pēc pieprasījuma. Visiem sūtījumiem tikt pieprasīts invoice (rēķinu) ar sūtījuma satura informāciju.